Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pewnie że mam i powiem im to za jakieś 10 lat jak wyjdą z pierdla. Tyle że to oni będą mnie przepraszać z pętem w ryju. Tak im zasram życie że będą żałować że ich stary nie założył gumy jak pukał matkę. Ciekawe co twój fagas powie na to że się puszczasz pod jego nieobecność. Wyjdzie po ponad 10 latach a tam picza rozwalona jak wiadro HAHAHAHAHA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widze ze uderzasz do rodziny ale wiem, ze pukany to juz byłeś dawno, a 10 lat nie przeżyjesz, bo ci zdrowie nie pozwoli. To twoja zonka jak jesteś w pracy idzie po bandzie. Ciagnij flaka frajerze. Gumę to ty zujesz po każdym stosunku. Skoncz psie nie masz odwagi w oczy powiedziec zdychaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie masz pojęcia o niczym. Nastąpili mi na odcisk - odpowiedzą za to. Nie tylko oni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je.....ac Piasecka policyjna dzi.....wke
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sprawdzimy co za kur... to pisze ruro! ha nastapili Ci na odsisk czym? napisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz numer telefonu mozemy sie spotkacc i o tym porozmawiac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cóż za oburzenie hahahaha. Tępa dzida :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie jestesmy w domu a robot artur wasil to cwelaga jest na wolnosci
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie jest. Tak samo jak wy. Zresztą to jest napisane przez lachociąga tych złodziejaszków. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiemy ze jest tylko ma areszt domowy konczymy niedlugo sprawe i wracaMY DO ZK
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sranie w banie. Z dyszkę wyłapią jak nie więcej ciotunie. A jak wyjdą to będą ssać pęto i prosić o przebaczenie i powrót za kraty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pedale dyszke to twoja dupa przyjmuje pracuj a nie na sluzbie pisesz glupoty
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta kurwa co pisala 17 stycznia to sama ma pul rodziny lachaciagow i sama jest lachonem kurwo niepruj sie przyjdz pod furtke to pale dostaniesz do obrubki spij jebana w nocy a nie latasz po internecie to jest dotej szmaty lachociaga tej rodziny paruwy pisane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Milcz miejscowa obciągaro. Twój fagas i jego wafle dostana po dupie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurwo jebac cie psie miejscowy nieudaczniku kaleko pracuj pracuj ja mam aty zapierdalaj palo glupia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co masz? Syfilis i grzyba od puszczania? Ciekawe co na to twój fagas jak sie dowie. :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kondonie glupi syfilis to ma cala twoja rodzina. moja kobieta mnie nigdy nie zdradzila i nie zdradzi, a ty sie kurwo meska tluczesz sie do odbytu. zdychaj smieciu w tym nowym roku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac kondona z a4 wiecie okogo chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pisz w imieniu swojego fagasa który siedzi w pierdlu. Oczywiście szybko nie wyjdzie :D a jak wyjdzie to się zdziwi że jego lachociąg ma pizde jak wiadro. A4 jest całkiem niezłe ale mam coś lepszego ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kondonie glupi twoj pysk jest rozjebany. Ja sobie latam po wolnosci, bo sad doszedl do wniosku, ze trzeba puscic niewinnych ludzi ty tepaku zyj tym co pisza takie palki jak ty. kurwo masz problem a moze i ciebie ktos okradl kiedys ze jestes uczulony tak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...